Username: 
  Password: 

Team Schedules - Over 50
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


  Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  Total
Points
Most WinsGoal Diff
Ylw

Red
 A1 : Central Pasco SC33333       15 5  30  0 0
 A2 : FC Tampa Gasparilla3333        12 4  15  3 0
 A4 : SPFC Aztecs O5000033       6 2  1  4 3
 A3 : Tampa Bay Reds03300       6 2  -8  0 0
 A7 : SFC O50330 0       6 2  -8  1 1
 A5 : North Pinellas O5000 0        0 0  -7  0 0
 A6 : Black Watch O500000        0 0  -23  1 1

Bracket - Sunday, October 04, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710103  Fruitville  11:00 AM  1 A7 vs A4SFC O50 3 vs.SPFC Aztecs O502

Bracket - Sunday, October 18, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710104  Shimberg  09:00 AM  3 A2 vs A4FC Tampa Gasparilla 4 vs.SPFC Aztecs O502
 710105  Fruitville  11:00 AM  1 A7 vs A6SFC O50 4 vs.Black Watch O503
 710106  Pepsi Yuengling  01:00 PM  1 A3 vs A1Tampa Bay Reds 1 vs.Central Pasco SC4

Bracket - Sunday, November 01, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710107  Land O Lakes  09:00 AM  1 A1 vs A4Central Pasco SC 3F vs.SPFC Aztecs O50
Forfeited Game
0
 710109  Putnam Park  09:00 AM  1 A5 vs A3North Pinellas O50 2 vs.Tampa Bay Reds3
 710108  Pepsi Yuengling  09:00 AM  1 A6 vs A2Black Watch O50 0 vs.FC Tampa Gasparilla6

Bracket - Sunday, November 08, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710110  Land O Lakes  09:00 AM  1 A1 vs A5Central Pasco SC 5 vs.North Pinellas O501
 710112  Puryear Park  11:00 AM  5 A4 vs A6SPFC Aztecs O50 5 vs.Black Watch O500
 710111  Fruitville  03:00 PM  1 A7 vs A3SFC O50 0 vs.Tampa Bay Reds1

Bracket - Sunday, November 15, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710114  Shimberg  09:00 AM  3 A2 vs A3FC Tampa Gasparilla 6 vs.Tampa Bay Reds1
 710115  Pepsi Yuengling  11:00 AM  1 A6 vs A1Black Watch O50 0 vs.Central Pasco SC11
 710113  Fruitville  01:00 PM  1 A7 vs A5SFC O50   vs.North Pinellas O50 

Bracket - Sunday, November 22, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710117  Pepsi Yuengling  09:00 AM  1 A3 vs A4Tampa Bay Reds 1 vs.SPFC Aztecs O503
 710118  Putnam Park  09:00 AM  1 A5 vs A2North Pinellas O50 2 vs.FC Tampa Gasparilla4
 710116  Fruitville  03:00 PM  1 A7 vs A1SFC O50 0 vs.Central Pasco SC9

Bracket - Sunday, December 06, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710119  Pepsi Yuengling  11:00 AM  1 A3 vs A6Tampa Bay Reds   vs.Black Watch O50 
 710121  Fruitville  11:00 AM  1 A7 vs A2SFC O50   vs.FC Tampa Gasparilla 
 710120  Puryear Park  01:00 PM  5 A4 vs A5SPFC Aztecs O50   vs.North Pinellas O50 

Bracket - Sunday, December 13, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710123  Shimberg  09:00 AM  3 A2 vs A1FC Tampa Gasparilla   vs.Central Pasco SC 
 710122  Pepsi Yuengling  11:00 AM  1 A6 vs A5Black Watch O50   vs.North Pinellas O50 
 710124  Fruitville  01:00 PM  1 A7 vs A4SFC O50   vs.SPFC Aztecs O50 

Bracket - Sunday, December 20, 2020
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710127  Land O Lakes  09:00 AM  1 A1 vs A3Central Pasco SC   vs.Tampa Bay Reds 
 710125  Puryear Park  11:00 AM  5 A4 vs A2SPFC Aztecs O50   vs.FC Tampa Gasparilla 
 710126  Fruitville  01:00 PM  1 A7 vs A6SFC O50   vs.Black Watch O50 

Bracket - Sunday, January 10, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710129  Shimberg  09:00 AM  3 A2 vs A6FC Tampa Gasparilla   vs.Black Watch O50 
 710130  Pepsi Yuengling  09:00 AM  1 A3 vs A5Tampa Bay Reds   vs.North Pinellas O50 
 710128  Puryear Park  01:00 PM  5 A4 vs A1SPFC Aztecs O50   vs.Central Pasco SC 

Bracket - Sunday, January 17, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710131  Putnam Park  09:00 AM  1 A5 vs A1North Pinellas O50   vs.Central Pasco SC 
 710133  Pepsi Yuengling  11:00 AM  1 A6 vs A4Black Watch O50   vs.SPFC Aztecs O50 
 710132  Fruitville  01:00 PM  1 A7 vs A3SFC O50   vs.Tampa Bay Reds 

Bracket - Sunday, January 24, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710136  Land O Lakes  09:00 AM  1 A1 vs A6Central Pasco SC   vs.Black Watch O50 
 710135  Pepsi Yuengling  09:00 AM  1 A3 vs A2Tampa Bay Reds   vs.FC Tampa Gasparilla 
 710134  Fruitville  11:00 AM  1 A7 vs A5SFC O50   vs.North Pinellas O50 

Bracket - Sunday, January 31, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710139  Shimberg  09:00 AM  3 A2 vs A5FC Tampa Gasparilla   vs.North Pinellas O50 
 710138  Puryear Park  09:00 AM  5 A4 vs A3SPFC Aztecs O50   vs.Tampa Bay Reds 
 710137  Fruitville  11:00 AM  1 A7 vs A1SFC O50   vs.Central Pasco SC 

Bracket - Sunday, February 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710141  Putnam Park  09:00 AM  1 A5 vs A4North Pinellas O50   vs.SPFC Aztecs O50 
 710140  Pepsi Yuengling  09:00 AM  1 A6 vs A3Black Watch O50   vs.Tampa Bay Reds 
 710142  Fruitville  11:00 AM  1 A7 vs A2SFC O50   vs.FC Tampa Gasparilla 

Bracket - Sunday, February 21, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710102  Land O Lakes  09:00 AM  1 A1 vs A2Central Pasco SC   vs.FC Tampa Gasparilla 

Bracket - Sunday, February 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 710101  Putnam Park  09:00 AM  1 A5 vs A6North Pinellas O50   vs.Black Watch O50